OPAVSKO

Marie Košárková (82) – Opava-Kateřinky
Miroslav Kramář (55) – Kravaře
Gertrud Losertová (81) – Opava

BRUNTÁLSKO


Michaela Stankeová (78) - Město Albrechtice
Jindřich Snítilý (77) – Krnov
Pavel Halíř (71) – Krasov
Anna Krupinská (80) – Krnov
Emília Pavlisková (80) – Dívčí Hrad
Jaroslav Hynek (77) – Slezské Pavlovice
Ludmila Neduchalová (80) – Krnov
Marcela Gryzová (73) – Pitárné
Miroslav Luknár (62) – Krnov
Antonín Gažak (75) – Dětřichov nad Bystřicí
Rudolf Vojtík (80) – Bruntál
Marie Hrozová (84) – Bruntál
Václav Čulák (64) - Horní Benešov
Jan Zubíček (78) – Bruntál
Anna Krupová (80) – Bruntál
Ing. Vlastimil Rauer (71) – Dvorce

OSTRAVA


Karel Pospíšil (60) – Ostrava-Poruba
Alfons Nováček (88) – Antošovice
Jiří Neděla (79) – Ostrava-Hrabůvka
Lumír Černík (63) – Ostrava-Poruba
JUDr. Josef Rohel (98) – Slezská Ostrava
Alfréd Burian (80) – Ostrava-Hrabůvka
Vlasta Holubová (59) – Ostrava-Dubina
Petr Dufek (85) – Moravská Ostrava
Štefan Ihnatík (90) – Ostrava-Poruba
Ludmila Jurikovičová (85) – Ostrava-Zábřeh
Jaroslav Otypka (77) – Ostrava-Mariánské Hory
Ing. Jaromír Chalupa (68) – Ostrava-Hrabůvka
Bohumír Hlisnikovský (77) – Moravská Ostrava
Mgr. Milada Paláčková (80) – Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Karel Bancíř (79) – Vratimov

KARVINSKO


Eva Růžičková (66) – Dolní Marklovice
Václav Hanzel (71) – Petrovice-Závada
Otakar Ciastoň (71) – Dětmarovice
Emilie Voznicová (82) – Dětmarovice
Leo Jastrzembski (79) – Karviná-Hranice
Ladislav Sýkora (81) – Karviná-Mizerov
Marek Smolka (46) – Karviná-Mizerov
Ing. kpt. Jindřich Balaryn (60) – Karviná–Ráj
Milena Marikovcová (59) – Karviná–Mizerov
Vladimír Miškovič (83) – Karviná–Ráj
Stanislav Feber (59) – Karviná–Mizerov
Anton Galis (73) – Karviná–Ráj
Milan Ferenčík (45) – Karviná–Ráj
Božena Nowaková (77) – Karviná–Hranice
Václav Hanzel (71) – Petrovice–Závada
Petr Tuček (45) - Karviná-Nové Město
Michal Hejkrlík (69) – Havířov-Podlesí
Jarmila Svobodová (64) – Karviná-Ráj
Jarmila Mandáková (83) – Havířov-Město
Anna Hrabcová (80) – Havířov-Město
Štefánia Součková (93) – Ostrava-Zábřeh
Miroslav Hort (81) – Havířov-Šumbark
Zdeněk Hadaš (76) - Prostřední Bludovice
Bohumila Vilímová (79) – Bohumín
Drahomír Botor (63) - Dolní Lutyně
Pavel Spurný (65) – Bohumín
Blažena Klichová (94) – Bohumín
Miroslav Hess (70) – Bohumín
Tomáš Szteber (40) – Bohumín
Miroslav Janoszowski (68) – Bohumín
Vilém Rzehánek (82) – Bohumín
Vasil Marčišin (85) – Orlová-Lutyně
Jana Machů (80) – Orlová-Lutyně
Robert Krmášek (81) – Orlová-Lutyně
Stanislav Valčík (58) – Karviná-Nové Město

FRÝDECKO-MÍSTECKO


Jana Porčová (53) – Frýdek-Místek
Věra Šeděnková (72) – Zelinkovice
Marie Surzynová (90) – Třinec
Anna Kupiecová (77) – Hrádek