Hrát se bude na dvou místech. Tradičně na půdě Happy Sportu a nově na centr kurtu, který je postaven na Horním náměstí.

„Větší turnaj jsme v Opavě nepořádali. Diváci se mají na co těšit, vedle samotných zápasů máme připravený i bohatý doprovodný program," hlásí hlavní organizátor David Šťastný. Jen pro zajímavost v každé kategorii se hraje o sto tisíc korun.

„V mužské kategorii je přihlášena celá špička. Mezi ženami sice chybí naše jedničky, ale i tak se bude na co dívat," podotýká hlavní organizátor opavského podniku.

Na kurtech nebudou chybět ani opavské páry, včetně Filipa Šťastného, který půjde do bojů na divokou kartu. „Vzhledem k tomu, že Filip v pátek maturuje, nestihne kvalifikaci. Na druhou stranu jako reprezentant do dvaadvaceti let má na ni nárok," říká David Šťastný.

Mezi ženami bude Happy Sport reprezentovat Štěpánka Šťastná s Barborovou Adamčíkovou. Nebude chybět ani sestra druhé jmenované, která utvoří dvojici s Kateřinou Válkovou.

Divákům se představí také páry ze zahraničí a to z Itálie, Polska, Holandska, Srbska a Slovenska. „Turnaj bude mít vysokou úroveň," slibuje David Šťastný.

Celá akce začíná v pátek, to se bude hrát jak na Horním náměstí, tak v areálu Happy Sportu, v sobotu a neděli na Horním náměstí. Vrchol víkendu přijde na řadu v neděli, kdy je od 15 hodin na programu finále žen, o hodinu později si to o prvenství rozdají muži.