Joy Fest nabídne bohatý sportovní i hudební program už od rána. V průběhu celého dne se na pódiu vystřídá celá plejáda opavských i zahraničních kapel a zpěváků.

Mezi největší hvězdy Joy Festu bude patřit Deadly Hunta z Velké Británie, opavští legendární Bad Boyz, kapela Come and Play s frontmanem Matějem Burdou nebo skupina Špek Band. Svá vystoupení také předvedou talentované děti a mladí handicapovaní lidé.

Ještě bohatší než hudební program bude ten sportovní. Konat se budou turnaje ve streetballu a vodním fotbálku. Těch se dohromady zúčastní dvě stě mladých hráčů z celého kraje.

„Jsme nadšeni, že o Joy Fest je mezi mladými takový zájem a že mají snahu pomoci a udělat radost a hezký den těm, kteří v životě neměli takové štěstí jako oni," říká jeden z hlavních organizátorů Joy Festu Jan Vimmer. Místa na streetballový turnaj jsou již beznadějně plná, ale do turnaje ve vodním fotbálku svá družstva můžete ještě zaregistrovat na adrese joyfest@seznam.cz.

Zkombinovat sport se zábavou a pomoci postiženým dětem, aby alespoň na jeden den zapomněly na svůj handicap, můžete i vy, a to příští sobotu 27. června od 8 hodin u víceúčelové haly v Opavě, a to zcela zdarma.