„Castingy začaly 20. března ve Zlíně a probíhají do konce května. Náš casting v Opavě je předposlední," informovala za Bredu Aneta Křibíková.

Případné zájemkyně musí do obchodního centra přijít v patnáct hodin, aby se mohly zaregistrovat. Od šestnácti hodin pak začíná samotný casting. Je nutné si na něj s sebou vzít občanský průkaz, dvoudílné plavky, boty na podpatku a tmavé jeansy.

Dívky se mohou přihlásit dopředu pomocí registračního formuláře na oficiálních stránkách soutěže nebo hodinu před castingem. V Bredě budou vybrány dívky do semifinále, které se uskuteční v polovině června.

Krásky, které postoupí do finále, se v září zúčastní soustředění v Turecku a samotné finále proběhne 3. října letošního roku v Clarion Congress Hotelu Prague.

„V rámci pátečního programu vystoupí také Markéta Konvičková a diváci se mohou těšit i na módní přehlídku, kdy budou předvádět Eliška Bučková i zakladatelka soutěže Taťána Makarenko. Akci bude moderovat Petr Vojnar. Na závěr vystoupí také opavský Josef Macháč alias Erzí se svým týmem," láká na páteční akci Aneta Křibíková.

„První kolo je představení a rozhovor s moderátorem, druhé kolo je odpovídání na otázky porotců, třetí kolo je promenáda v plavkách. Poté proběhne výběr dívek porotou," doplňují průběh pateční akce pořadatelé soutěže.

Páteční akci završí Nightshopping, a to od půl sedmé večerní do dvaadvacáté hodiny.