Program zahájí vystoupení Dua Daja, které v 17 hodin vystřídá kapela Cactus. Od 18.30 si lidé poslechnou skupinu Graphite a ve 20.15 je čeká vystoupení německého hosta, a sice skupiny Never Ending Story Music. Od 22 hodin už bude pódium patřit kapele Eš band.

Do 19 hodin je vstupné padesát, poté sto korun. Na návštěvníky čeká bohaté občerstvení a samozřejmostí je pivo, kterého bude k dispozici více než třicet různých druhů.

Zámek hostí pivní slavnosti

Sobotní odpoledne a večer budou v Kravařích patřit Zámeckým pivním slavnostem. Jejich program začíná v areálu zámku ve 14 hodin, a to vystoupením Slezské kapely. Od 16.30 si pak návštěvníci budou moci poslechnout skupinu FAST FOOT, kterou v 18 hodin vystřídá Prajzský výběr.

Dalším v pořadí bude kapela Illegals, která zahraje od 20 hodin. Poslední vystoupení večera obstará skupina NADĚJE, která se návštěvníkům předvede ve 21.30.

Program bude souběžně probíhat také na nádvoří kravařského zámku. Tady si od 17 hodin mohou lidé poslechnout písně opavské country kapely KARAVANA. Od 21 hodin ji na pódiu vystřídá DJ Mirek Komárek. Ten bude návštěvníkům hrát až do druhé hodiny ranní nejen k poslechu, ale také k tanci.

Po celou dobu trvání akce nebudou chybět nejrůznější atrakce a zábavný program pro děti. Zajištěno je také bohaté občerstvení. Vstup na Zámecké pivní slavnosti je volný.

Veronika Bernardová