Jestli se na něj chcete podívat, pak přijďte zítra v deset nebo třináct hodin do budovy rektorátu Slezské univerzity a Matematického ústavu s adresou Na Rybníčku 1 v Opavě v posluchárně R1. Bude také možnost navštívit odborná pracoviště, kde se uskuteční skupinové i individuální konzultace.

Na Fakultu veřejných politik v Opavě můžete zavítat 22. ledna. Setkání se uskuteční v aule budovy rektorátu Na Rybníčku 1, a to v době od 9.00, 11.00, 13.00, 14.30 hodin.

„Pro zájemce jsme připravili nejenom blok informací o možnostech studia v akademickém roce 2014-2015 na naší fakultě, ale také prohlídku odborných pracovišť na ústavech, kde se dané obory studují. Prohlídka ústavů poskytne neformální komunikační prostředí, kde Vám budou zodpovězeny otázky a budete seznámeni s celkovým studijním zázemím," uvedla proděkanka pro informace a rozvoj FVP.

Na závěr se mohou zájemci přijít podívat na Filozofickopřírodovědeckou fakultu v Opavě. K vidění pro veřejnost bude 5. února. Fakulta zatím podrobnější program nezveřejnila, proto vás o něm budeme informovat později.

Pokud máte zájem o více informací, navštivte stránky www.slu.cz, kde je mimo jiné i umístěna virtuální prohlídka univerzity.