Projekt Proměna žen byl úspěšnějším, než jsme sami čekali, a měl obrovský ohlas u čtenářů. Proto jsme se rozhodli, že s proměnami budeme pokračovat. A tentokrát svůj život změní k lepšímu muži. A bude to opravdu oříšek.

Zatímco jeden chce shodit přebytečná kila, druhý by je naopak rád přibral. Jeden soutěžící je aktivním sportovcem, druhý zase trpí diabetem mellitus I. typu, musí si tedy každý den aplikovat inzulin. Seznamte se s Jakubem Pěluchou a Jiřím Vavříčkem. S dvěma odvážnými muži, kteří nesou svou kůži na trh s tím, že na konci je čeká kýžená změna a jejich vlastní spokojenost. Držte jim palce!

Breda & Weinstein: Jdeme znova do toho!

OC Breda

Vendula KožiolováStejně jako u Proměny žen i se tohoto projektu účastní Obchodní a společenské centrum Breda & Weinstein. Proč a co od něj očekává? To nám vysvětlila koordinátorka marketingu Vendula Kožiolová (na fotografii vpravo).

„Předchozí projekt proměna žen byl velice úspěšný zejména pro zúčastněné ženy, které nejen sobě dokázaly, že pevná vůle a pomoc ze strany profesionálů může přinést velmi dobré výsledky. Jsem tedy ráda, že po kladných ohlasech pokračujeme, ovšem tentokrát se zaměříme na muže, kteří také bojují s přebytečnými kily, nebo naopak s nízkou váhou a problémem, jak přibrat.

Naše obchodní a společenské centrum podpoří tento projekt díky Fitness PEPA, které bude po celou dobu dohlížet na stravu mužů, poskytne permanentky na vstupy do fitness a potravinové doplňky. SPAR doporučí vhodné potraviny pro správnou stravu, módní jednotky Reserved, C&A, Ciao di MaxTara, Meatfly, CCC a Reno představí pánské kolekce a nebude chybět ani doporučení Intersportu, Yves Rocher v oblasti kosmetiky a elektrospecialisty Datartu.

Projekt vám bude pravidelně až do konce roku přinášet užitečné a zajímavé informace oblasti stravy, sportu, módy a každodenních strastí, které hubnutí či přibrání kil obnáší. Děkujeme za vaši podporu, sledujte náš Facebook a přejeme hodně štěstí oběma mužům."

Jiří Vavříček

.Proč jsem se rozhodl pro tento projekt
Důvodů, proč jsem se přihlásil do projektu, je hned několik. Především bych rád přibral na váze, protože jsem celý život hubený.

Těším se do fitcentra, kde mi poradí, jak správně cvičit i s výživou. Věřím, že se mi to díky tomuto projektu podaří.

Jiří Vavříček, 34 let
Specializovaný pracovník na turbodmychadla, nesportovec
Výška: 182 cm
Váha: 63,30 kg
Pas: 83 cm
Boky: 88 cm
Stehno: 50 cm
Paže: 29 cm
Hrudník: 93 cm

Jakub Pělucha

.Proč jsem se rozhodl pro tento projekt
Důvodem, proč jsem se přihlásil do tohoto projektu, je řekněme celoživotní boj s nadváhou, a to i přesto, že jsem od svých 4 let hokejista, sleduji trendy zdravé výživy, snažím se o vyvážený jídelníček, ovšem bez chtěného výsledku.

Dalším důvodem je změna životního stylu (včetně odbourání kouření) a v neposlední řadě také pro mne velká výzva.

Jakub Pělucha, 31 let
Příjem a prodej sportovního zboží, hokejista
Výška: 180 cm
Váha: 111,40 kg
Pas: 110 cm
Boky: 117 cm
Stehno: 67 cm
Paže: 40 cm
Hrudník: 121 cm

Chcete změnit svůj životní styl?
Chcete se cítit a vypadat skvěle?

Fitness PEPA má nejdelší profesionální tradici v České republice. V nově postaveném fitness centru o rozloze 1 000 m2 si najdete svůj oblíbený způsob pohybu během 362 dnů v roce a 16 hodin denně.

Ve vzdušném a klimatizovaném prostředí máme cardio zónu s 6 běžeckými pásy, elipticaly, rotopedy a steppery. Čeká na vás fitness zóna vybavená moderními stroji firmy Grün Sport, Hammer, Life Fitness, TRX systémem a mnoho dalšího. Spinning studio, uzavřený prostor s výměníkem vzduchu a 15-ti orginálními spinnery, nabízí lekce pro začátečníky i pokročilé vedené nejzkušenějšími instruktory.

.

V aerobic studiu si můžete vybrat cvičení na míčích, fit pro ženy s doktorkou fyzioterapie, kolektivní cvičení, kruhové cvičení, BOSU nebo populární kondiční box pro všechny. Nově připravujeme cvičení na 'orginál' trampolínkách. Dobře víme, že nejen fyzická aktivita, ale i relaxace je důležitá. Proto má každý zákazník v ceně k dispozici infrasaunu, které jsou v pánské i dámské šatně.

V solárním studiu Shark si báječně odpočinete a naberete sluneční energii. V průběhu cvičení si dopřejte iontové a carnitinové nápoje mnoha chutí. A po tréninku poseďte u kávy a vychutnejte účinné a lahodné proteinové nápoje, kdy načerpáte energii a správnou výživu pro růst a regeneraci. Doplňte svůj jídelníček o zdravé energetické a chuťově úžasné tyčinky.

Všichni naši zákazníci mají slevu na nákup sportovní a doplňkové výživy 10% firem Nutrend, Scitec, Amix, Mega Pro, Twinlab, Extrifit a další…

.

Naproti Fitness PEPA se nachází dětský koutek, který velmi ocení maminky s dětmi. Velkou výhodou jsou podzemní garáže, kde jsou 3 hodiny ZDARMA. Specializujeme se na zdravou a sportovní výživu, která je stále a více důležitou součástí našeho života. V nabídce permanentek najdete zvýhodněné ceny pro mládež a seniory. Filosofie Fitness PEPA – finanční pobídka pro aktivní seniorský věk.

S Fitness PEPA jste zdraví, sebevědomí, odpočatí, spokojení a na cestě ke zdravému a úspěšnému životnímu stylu. Jsme přesvědčeni o tom, že v našem Fitness PEPA docílíte všeho, pro co jste se rozhodli a budete se zde cítit příjemně. Nejlepší investice je přece investice do sebe a svého zdraví!

.