.Ladislava Sobolová

Paní Ladislava má smíšenou až suchou pleť, velmi citlivou. Na očištění jsme použili hydratační mléko z řady Hydra vegetal, dočistili jsme odličovacím tonikem 2 v 1 z řady Pure camile.

Velmi citlivá pleť paní Ladislavy reagovala na masku s javorovým sirupem. Proto jsme použili zklidňující pleťovou vodu, krém proti červeným skvrnám a žilkám na citlivou pleť z řady Active sensitive, čímž se mám pleť zklidnila.

Doporučujeme pro péči o obličej používat řadu Activ sensitiv, je pletí dobře tolerovaná. Protože má paní Ladislava problém s citlivostí pokožky celého těla, vhodným produktem na péči o tělo jsou sprchové gely a hedvábná tělová mléka z řady Plaisirers nature a to buď s olivovým olejem nebo s ovsem.

.Ivana Kubíčková

Paní Ivana má smíšenou pleť. Na odlíčení jsme použili hydratační odličovací mléko z řady Hydra vegetal a dočistili jsme odličovací vodou s chrpou na oči a obličej z řady Pur bleuet.

Poté jsme aplikovali rostlinnou čistící gomáž a hydratační masku a javorovým sirupem. Závěrem jsme pleť ošetřili intenzivní hydratační péčí a hydratačním krémem z řady Hydra vegetal. Doporučujeme řadu Hydra vegetal, případně denní a noční krém proti prvním vráskám Inositol.

Paní Ivana dobře toleruje přípravky na péči o tělo, může si zvolit jakýkoliv přípravek z řady Pleasure nature, sprchový šampon a hedvábné tělové mléko s vanilkou, kokosem, malinou nebo ostružinou.

.Alena Adamcová

Paní Alena má smíšenou pleť s aknózními příznaky. Použili jsme na vyčištění hydratační mléko z řady Hydra vegetal a na dočištění pleťovou vodu proti drobným nedostatkům. Dále čistící peeling a čistící masku z řady Pure systém.

Péči jsme zakončili aplikací hydratačního séra a hydratačního gelu pro smíšenou pleť Hydra vegetal. Doporučujeme používat produkty z řady Hydra vegetal s prostřídáním přípravků na akné z řady Pure systém. Rovněž by mohla paní Alena začít používat Inositol, denní a noční krém proti prvním vráskám.

V péči o tělo doporučujeme vyživující tělový krém Nutrition 3 v 1 s mandlovým olejem a máslem s bio carité.

Čím je výjimečná kosmetika od Yves Rocher?Yves Rocher je číslo 1 ve Francii v líčení. Rostlinná kosmetika Yves Rocher více než 50 let vychází z tajemství bohatého a rozmanitého rostlinného světa, neboť věří v jeho sílu a schopnosti, je očarována jeho dlouhověkostí a odolností. Rostlinný svět byl vybrán jako jediný zdroj inspirace. Kde jinde než v přírodě a v rostlinách odhalíte tolik barev, vůní, textur a struktur.

Díky vzácné sbírce rostlin v Botanické zahradě v La Gacilly ve francouzské Bretani, mezinárodní síti výzkumných pracovníků a misím do různých koutů světa mohli naši vědci lépe rozčlenit a poznat nejrůznější druhy rostlin a jejich účinné látky, které jsou potřebné i pro Vaši pleť. Pleť je totiž schopna rozpoznat živé a účinné látky a vybrat si z nich pro sebe to podstatné.

Ženy si vyzkoušely bosu

.

Účastnice navštívily lekci, která je statického původu (Body & Mind) a je určena pro zpevnění hlubokého stabilizačního systému, k upevnění vnitřních svalů zajišťující zdravý postoj člověka s vyrovnaným poměrem svalové hmoty v těle. Cvičení proběhlo za pomoci originálních balančních pomůcek Bosu Balance trainerů.

K čemu jsou dobré doplňky stravy?

Jako doplňky stravy se označují přípravky, které vypadají podobně jako léčivé přípravky, ale jsou zvláštní kategorií potravin. Mají dodat organismu živiny, které potřebuje, ale nezískává je v dostatečné míře v běžné stravě, nebo jiné látky, které mají příznivý účinek na zdravotní stav.

V dnešní době však je někdy obtížné běžnými potravinami dodat tělu všechny vitamíny, minerální a stopové látky. Proto našim klientům doporučujeme tzv. zelené potraviny – mladý ječmen a chlorela od firmy Green Ways, které máme odzkoušené. Ječmen je enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.

.

Mimo jiné má protizánětlivé a desinfekční účinky, likviduje volné radikály, snižuje oxidační poškození lipidů pokožky způsobené UV zářením, zlepšuje trávení, příznivě ovlivňuje diabetes mellitus II., snižuje hladinu cholesterolu a chrání povrchové tkáně a sliznice.

Naproti tomu chlorela je spíše detoxikační prostředek. Je jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, dále obsahuje aminokyselinu vytvářející hormon štěstí a radosti, zlepšuje spánek a krevní obraz, urychluje hojení ran a brání proti zánětům. Jde o přírodní probiotikum mající omlazující a posilující efekt. Oba přípravky neobsahují žádné přísady, jde o zcela přírodní produkty.

Další produkt, se kterým pracujeme, je bylinný čaj 7x7 KräuterTee ®, sloužící k odkyselení organismu. Jedná se o velmi silný proplachovač buněk obsahující 49 bylin, semen, koření a květů, má však jemnou chuť a vůni. Ke zlepšení sportovních výkonů doporučujeme některým klientům (zde také platí individuální přístup) přípravky na bázi bílkovin.

Například protein WPC 80% CMF firmy Extrifit - vysokoproteinový doplněk výživy obsahuje 76,5 % - 78,7 % proteinů (liší se podle příchuti). WPC 80 % CFM je určený pro podporu růstu svalové hmoty a ke zvýšení síly. WPC 80 % CFM je vyroben z vysoce kvalitního instantního syrovátkového proteinu CFM (nejmodernější technologie výroby - cross flow microfiltrated). Obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s vysokým množstvím aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin)

Pokud si někdy klient nestihne připravit svačinu, doporučujeme, aby měl k dispozici alespoň proteinovou tyčinku (např. Hydro Protein Bar 31%), která jej zasytí a dodá 25 g bílkovin v jediné porci, chutná lahodně a přitom obsahuje pouhých 8,6 g tuku. Sportovcům na noc nebo klientům, kteří mají problém sníst poslední porci jídla, doporučujeme protein LONG 80 – jde o vícesložkový 80% protein s postupným uvolňováním (až 7 hodin) složený ze 6 proteinových zdrojů.

Svaly jsou po celou dobu spánku zásobeny nejkvalitnějšími bílkovinami. Další produkt určený sportovcům jsou BCAA Pure. Což jsou tři esenciální volné aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, kterými jsou L-leucin, L-valin a L-isoleucin. Pouze tyto aminokyseliny procházejí přes játra nezměněny a z krve se přesouvají přímo do svalů. Během tréninku dochází ke zvýšené spotřebě především L-leucinu, proto je ve výrobku obsažen ve dvojnásobném množství.

www.nutristudio.cz