Proměna první: Alexandra Vaňková

Alexandra Vaňková

Alexandra Vaňková

Kadeřnice Kateřina Kociánová (na společné fotografii vlevo): „Paní Alexandra má suché vlasy a nevýraznou barvu. Pro oživení jsem část vlasů promelírovala speciální technikou a nabarvila kontrastní fialovou barvou.

Paní Alexandra si přála mít delší a rovné vlasy. Její přání jsem respektovala, vlasy pouze prostříhala, vyfoukala a vyžehlila. Pro konečnou úpravu jsem zvolila olej pro regeneraci a uhlazení vlasů."

Kosmetička Zuzana Cikánková (na společné fotografii vpravo): „U paní Alexandry jsem nejdříve provedla jemný peeling pleti. Poté jsem černou barvou zvýraznila obočí. Make-up jsem po stranách obličeje zvolila tmavší, aby byl obličej opticky zúžen.

K paní se nám nejvíce hodila fialová barva, kterou jsem zkombinovala s růžovou a tyrkysovou. Díky tomu se pleť rozjasnila a dostala mladistvější vzhled."

Líbí se vám tato proměna? Hlasujte v anketě na konci článku..

Proměna druhá: Hana Folířová

Hana Folířová

Hana Folířová

Kosmetička Veronika Schölzigová (na společné fotografii vpravo): „U paní Hanky jsem nejdříve zjemnila pleť peelingem. Poté jsem ji zvýraznila a upravila obočí, což dodalo celkovému výrazu obličeje větší šmrnc. Na pleti byly známky pigmentových skvrn, proto jsem se hlavně snažila sjednotit barvu pokožky dobře krycím make-upem.

Zvolila jsem jemně růžové odstíny rtěnky, tvářenky i stínů. Tato kombinace obličej paní Hanky přímo rozzářila. Oči jsem zvýraznila tmavší linkou, na řasy jsem nanesla řasenku pro větší objem řas. Myslím si, že růžová k paní doslova patří."

Kadeřnice Kateřina Kurincová (na společné fotografii vlevo): „Paní Hanka má těžké, nepoddajné vlasy. Proto jsme se domluvily na promelírování s následným barvením do tmavě červeného odstínu barvou pro zvýraznění a natónování melírovaných vlasů. Paní nechtěla moc stříhat, aby nevynikl oválný tvar obličeje.

Zachovala jsem tedy délku vlasů a horní partie prostříhala, čímž jsem docílila většího objemu. Objem jsem nakonec ještě podpořila stylingem a zafixovala jemným lakem."

Líbí se vám tato proměna? Hlasujte v anketě na konci článku..

Proměna třetí: Pavla Bezděková

Pavla Bezděková

Pavla Bezděková

Kosmetička Ivana Rabinská (na společné fotografii vpravo): „Paní Pavle Bezděkové velice prospělo upravení obočí. Jeho zúžení dodalo jemnější, ženštější rysy. Už po tomto kroku bylo vidět výrazné zlepšení vizáže, což nám potvrdilo pravidlo, že dobře upravené obočí je základ.

Na pleti byly známky barevné nerovnosti, hlavně zbarvení do červena, způsobené vysokým prokrvením a popraskanými žilkami. Proto jsem musela pokožku hlavně zesvětlovat a volit dobře krycí make-up. Díky světlejším tónům se mi podařilo docílit mladistvějšího vzhledu pleti. Přirozenou krásu jsem zvýraznila očními stíny v přírodních, zemitých barvách."

Kadeřnice Svatava Volná (na společné fotografii vlevo): „Paní Pavla Bezděková projevila přání mít světlejší vlasy. Zvolila jsem předzesvětlení. Vlasy jsou velmi husté a vlnité,proto jsem je po umytí postupně sestříhala a mírně prostříhala konce, aby se celkově odlehčily.

Po vysušení následovalo další barvení se zesvětlováním melírem do alobalu. Mírný odrost jsem lehce ztmavila, aby se zvýraznilo prosvětlení zbytku vlasů. Následovalo foukání do rovna s mírným vyžehlením. K celé té kráse mi pomohla vlasová kosmetika TIGI."

Líbí se vám tato proměna? Hlasujte v anketě na konci článku..

Salon Angelina

.

- nejširší škála nabízených služeb v Opavě
- kadeřnické, kosmetické služby (od základního ošetření pleti nižší kosmetickou řadou až po ošetření luxusní značkou La prairie pro náročnou klientelu)
- kryolipolýza přístrojem Zeltiq
- odstranění celulitidy přístrojem Lipolissage
- permanentní make-up (nyní navíc novou technikou vláskování)
- klasické masáže, přístrojové a manuální lymfodrenáže
- odstraňování pocení
- bílkovinná dieta
Kontakty: Zámecký okruh 19, Opava, tel. číslo: 775 27 27 26

Fotografie: Veronika Schölzigová (Plně se věnuje práci kosmetičky a fotografování je pro ni spíše volnočasovou aktivitou. Má zkušenosti s fotografováním společenských událostí a portrétů, nejčastěji se věnuje dokumentaci akcí ve večerních klubech.)