Zvolený program jeho optimismus podporuje. Děti budou mít k zábavě celou řadu atrakcí a hudební příznivci jistě ocení koncertní vystoupení Dana Michelle a End – Sax. Potěší je též vystoupení pořádajícího spolku a DJ Péťa Non – Stop. K dokonalosti dotáhne atmosféru bohaté občerstvení i soutěž O nejlepší buchtu na Dvořandě s cenami pro první tři nejlepší soutěžící. Strassenfest se bude konat s podporou Obecního úřadu Malé Hoštice.

Spolek Botumeszkame má v této opavské městské části za sebou už rok úspěšné existence. „Založili jsme ho pro zabezpečení kulturně společenských akcí v naší obci, určených pro nás všechny a především pro děti. V průběhu loňského roku jsme organizovali několik akcí pro radost a zábavu našich sousedů, kamarádů i zájemců z blízkého okolí,“ prozrazuje Denis Neminář.

Na začátku července 2023 uspořádal spolek ve Dvořákově ulici první Strassenfest a na stejném místě v prosinci téhož roku první Malohoštický alpský den. Akce, určená pro všechny generace, byla spojená s pochodem čertů a čarodějnic s doprovodem Mikuláše i anděla. V letošním roce plánuje spolek Botumeszkame minimálně čtyři akce s bohatým kulturním programem a chce se podílet na dalších událostech v obci během celého roku.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Tohle jste nevěděli. Exkluzivní pohled do zákulisí festivalu Colours of Ostrava

Hostem podcastu Ostravské ozvěny byla výkonná ředitelka Colours of Ostrava Petra Řezníčková, 14. června 2024. | Video: Deník/Kateřina Součková