Když se dozvěděli, že soutěž vyhráli, oddechli si. „Počáteční pocity se podobaly úlevě, že vše skončilo s výborným výsledkem pro nás. Během celé soutěže se pak naše pocity střídaly, a to jak radost ze hry, soutěžení, až s pocity vzdát to.

Nakonec jsme se rozhodli v ní setrvat především kvůli lidem, kteří nám fandili a posílali hlasy," poznamenala Miroslava Bohadlová.

HLASOVALI VŠICHNI

Do hlasování se zapojila jejich rodina i známí. „Rodina posílala hlasy už na začátku soutěže. Postupně jsme oslovovali další lidi prostřednictvím SMS a e-mailů. A to hlavně přátele, známé, kolegy a kolegyně v práci. Řada z nich pak tuto prosbu o hlasování poslala dalším svým známým.

Manžela hlavně bavilo vymýšlet strategii hlasování a postupného oslovování lidí v závěru soutěže. Pro mě pak bylo největším oceněním, když konstatoval, že jsem vyhrála pomyslný titul ,nejkrásnější nevěsta Opavy'," přiblížila Miroslava Bohadlová.

Od začátku přitom stále mysleli na to, že se jedná pouze o hru. „Fotku jsme poslali s vědomím, že její provedení je profesionální. Po svatbě se mi fotky tak líbily, že jsem si řekla, že kdyby byla nějaká soutěž, některou do ní pošlu. Stále jsme si však uvědomovali, že je to jen hra. Řada dalších svatebních fotek ostatních párů byla velmi krásná," pokračovala.

ZÁMECKÝ SVATEBNÍ DEN V RADUNI

Miroslava a Tomáš Bohadlovi si své „ano" řekli 1. července 2016 v okrasné zahradě oranžerie zámku Raduň. „Prostředí bylo nádherné. Myslím, že pro svatby je to ideální místo. Na závěr nechybělo vypouštění holubic, po gratulacích pak focení v zahradě, oranžerii, parku i přímo v interiérech zámku.

Hostina s příbuznými a přáteli proběhla v zámecké restauraci ve Velkých Hošticích. Svatební den se velmi povedl, užili jsme si ho a všichni byli spokojeni," vyprávěla Miroslava Bohadlová.

Možnost podívat se do maďarské metropole oba velmi uvítali. „Na wellness se těším především já. Je to splnění mého přání, jet do Budapešti a užít si relax i město samotné. Já jsem již v Maďarsku na kratší dovolené byla, pro manžela to ale bude premiéra," dodala závěrem Miroslava Bohadlová.