V pátek večer vyvěsili transparent u Slezské nemocnice v Opavě, který vyjadřuje podporu všem bojovníkům s koronavirem. 

„Na podporu personálu ve SNO jsme se rozhodli vytvořit transparent, který jsme vyvěsili na plot nemocnice. Současná nelehká situace nám není lhostejná a proto jsme se rozhodli aktivně podpořit nejenom zaměstnance nemocnice, ale i další pracovní pozice či zaměstnání,“ řekl za opavské fanoušky jeden z iniciátorů akce a speaker kotle Ioannis Xenitidis. 

Fanoušci SFC podpořili bojovníky s koronavirem. Foto: Deník/Roman Brhel

„V nejbližších dnech tak budeme realizovat další projekty na podporu lidem, kteří jsou momentálně v prvních liniích boje s tímto zákeřným soupeřem. Jako na stadionech, tak i teď budeme fandit až do konce! Opavo bojujme a pomáhejme si,“ zakončil velký příznivec SFC Opava. 

„Moc děkuji všem, kteří v těchto nelehkých chvílích podporují naše zaměstnance. Je jedno, zda do nemocnice dovezou ušité roušky, občerstvení či dodají pitný režim. Jde o projevy lidské solidarity. Plachta od fanoušků SFC Opava je krásným gestem, kterého si také moc vážíme. Naši zdravotníci v těchto dnech podporu zcela jistě potřebují,“ nechal se slyšet ředitel nemocnice Karel Siebert.

Fanoušci SFC podpořili bojovníky s koronavirem.