Stejně jako v předešlých letech připravil organizátor akce bohatý program s množstvím netradičních zážitků. To, že se jedná o největší událost tohoto druhu v České republice, dokazuje každoročně velký zájem jak ze strany diváků, tak i vystavovatelů a studií.

„Branami víceúčelové haly projde přes dva tisíce návštěvníků,“ říká mluvčí akce Daniel Svoboda. Letos se mohou příchozí těšit téměř na stovku vystavovatelů včetně čtyřiceti studií tatérů ze všech koutů republiky. Organizátoři rovněž divákům slibují velice nabitý doprovodný program.

„Návštěvníci mohou například vidět módní přehlídku, vystoupení živých kapel, dětské tetování a body painting,“ vyjmenovává Svoboda. Mezi další zajímavé atrakce bude jistě patřit malování henou, soutěž v tetování a barmanská show. Na své si přijdou také milovníci dnes tolik populární zumby.

Vstupné na dvoudenní akci přijde na 150 korun, možné je ale zakoupit i lístek na jeden den. Pořadatelé také nově zajistili dětem do patnácti let a tělesně postiženým vstup do areálu zcela zdarma.

Andrea Jarošová