Návštěvníci zde opět našli pestrou škálu tipů na trávení volného času nejen pro děti, ale na své si přišla i starší populace.

Byla to zkrátka opět přehlídka toho nejzajímavějšího z Opavy a okolí. Tradičně byly součástí veletrhu, který moderoval DJ Lowa, i ukázky na pódiu. Taneční sólo i duo předvedla Taneční škola Dance4Life Opava.

Veronika Bernardová
Netřídíš? Nebudeš mít vyvezenou popelnici!

Latinskoamerické i standardní tance představil Taneční a sportovní klub Opava. Ukázka v podání roztleskávaček Divošky Opava a trénink BK Opava se zase nesl pod taktovkou opavského basketbalového klubu.

Návštěvníci dále zhlédli i to, jak trénuje přípravka Slezského FC Opava, taneční workshop pořadu ČT Déčko Rytmix, vystoupení ZŠ Erazim, mažoretek AMA nebo Capoeiry Opava. Daniel a Barbora Hamplovi z Fit centra Mandala pak představili posilování a tanec.

Veletrh volnočasových aktivit v opavském OC Breda&Weinstein. 27. srpna 2021, Opava.Veletrh volnočasových aktivit v opavském OC Breda&Weinstein. 27. srpna 2021, Opava.Zdroj: se souhlasem Fourcase

„Věřím, že si každý přišel na své a oslovili jsme všechny věkové kategorie. Letošní ročník byl totiž specifický tím, že jsme se výběrem volnočasových aktivit zaměřili jak na mládež, tak na seniory. Dechberoucím zpestřením programu byla taneční skupina Rytmix, která rozhýbala velkou část našeho obchodního centra, a to hned ve dvou vstupech. Interaktivní součástí programu byly také soutěže o zajímavé ceny našich partnerů, do kterých se mohli diváci zapojit. Už teď se nemohu dočkat příštího ročníku,“ uvedla marketingová koordinátorka OC Breda&Weinstein Kateřina Lörincová.