Místní spolek AVZO uspořádal minulý pátek a sobotu další ročník Motosrazu a areál Lipjo byl plný nadšenců motorových i jiných krásek. Nelitovali, protože oblíbená akce jim nabídla program se zábavou i občerstvením.

Pátečnímu zahájení v 17 hodin sice počasí zrovna nepřálo, ale návštěvníci se tím odradit nedali. V úvodní části byla symbolicky pokácena májka a večer hrábli ve 21 hodin do strun nejdříve členové kapely Kapriola a ve 23 hodin se přidala kapela Herodes.

Sobotní část programu otevřela ve 14 hodin spanilá jízda motorek, které se zúčastnilo 180 motorkářů. „Jejich vyjížďka vedla krásnou krajinou v okolí a byla vrcholem dne pro motorkářské nadšence i obyvatele naší obce. Na nohou byla skoro celá vesnice a diváci sledovali dlouhé řady silných strojů i jejich sexy osazení s nelíčeným nadšením,“ popsala starostka Chlebičova Zuzana Kašná. Jízda motorek však nebyla jediným zpestřením toho dne.

Odpoledne pokračoval Motosraz znovu v areálu Lipjo, kde od 15 hodin zahrála kapela KG Band a zájem vyvolaly triky kaskadéra Radka Peschela na jedoucí motorce. Dalšími vystupujícími byly kapely Rusty Fox a Divá Bára, večerní část zajistil koncert kapely Nirvana Tribute, která svými hity rozproudila publikum.

Posledním bodem programu byl atraktivní půlnoční striptýz a podle očekávání přilákal mnoho diváků. „Chlebičovský Motosraz byl skvělý a doslova přitáhl hodně návštěvníků z širokého okolí. Organizátoři znovu dokázali, že jejich výborná parta a rodinní příslušníci svedou připravit nezapomenutelný program, plný dobrého jídla, skvělé hudby a jedinečných zážitků,“ uzavřela Zuzana Kašná.