Svatební šaty, módní přehlídky, svatební výzdoba, líčení, účesy, květinové aranžmá. Toto především bude k vidění v sobotu 15. února v opavském Obchodním centru (OC) Breda&Weinstein. 

Od 10 do 17 hodin se tady totiž uskuteční v pořadí již třetí ročník Svatebního veletrhu, na kterém se kromě zmíněného OC podílí také Opavský a hlučínský deník

Také předchozí dva ročníky Svatebního veletrhu se konaly v Bredě.

„Minulé ročníky se vyvedly, ohlasy byly pozitivní, proto je naší povinností a zároveň výzvou posunout pomyslnou laťku zase o něco výše. Letošní Svatební veletrh bude ještě větší než ty předchozí a bude toho také více k vidění. Akce přinese velké množství nabídek svatebních služeb, návštěvníci zhlédnou také luxusní šperky či svatební a společenské šaty, ale i dorty a další cateringové dobroty. S nadsázkou můžeme říci, že v sobotu si v Bredě budete připadat jako v pohádce. Samozřejmostí je bohatý program na pódiu,“ zve všechny zájemce na Svatební veletrh jedna z organizátorek, Veronika Königová z inzertního oddělení Deníku. 

Jak již bylo řečeno, po celou dobu konání veletrhu bude připraven doprovodný program. V 10.30, 13 a 15.30 hodin se můžete těšit na hudební produkci svatebních obřadů, poslechnete si klasickou i populární hudbu pojící se s veselkou. V 11, 14 a v 16 hodin zaplní pódium módní přehlídka svatebních a společenských šatů svatebního salonu Ariana, kterou doplní svatební kytice z tamní Květinové dílny. V 11.30 se od Táni Bystroňové dozvíte trendy svatebního líčení a účesů, v pravé poledne pak Alexandr Burda přítomným přiblíží, jak sestavit svatební menu.

Podívejte se na galerii z předchozího ročníku Svatebního veletrhu

Ve 12.30 a v 15 hodin budou na programu módní přehlídky společenských šatů prodejny Marimóda, ve 13.30 bude Monika Szotkowská vyprávět o svatbách a dekoracích. Ve 14.30 se uskuteční ještě jedna ukázka svatebního líčení a svatebních účesů doplněné květinami, a sice z Květinové dílny salonu Ariana.

Dojde také na vyhlášení soutěže o Nejsympatičtější snoubenecký pár, který získá balíček svatebních služeb v hodnotě 18 tisíc korun.

Role moderátorů se ujmou Alexandra Uherková a Vojtěch Šenkýř. Konec veletrhu je naplánován na 17. hodinu. 

Také předchozí dva ročníky Svatebního veletrhu se konaly v Bredě.