Diskuse veřejnosti s politiky kandidujících stran se uskuteční v pondělí 29. dubna od 16 hodin v Klubu Art. Ten najdete v Beethovenově ulici v Opavě. Účast na debatě pro veřejnost potvrdilo velké množství politických osobností.

Bývalý ministr zahraničí Lubomír ZaorálekJedním z debatujících bude bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Zdroj: Deník/Zbyněk Pecák

,,Osobně jsem velice rád, že se nám podařilo do Opavy dostat tolik kvalitních kandidátů napříč politickým spektrem. Vzhledem k vysoké kvalitě a odbornosti moderátora Davida Březiny si myslím, že obě debaty budou košaté a pro voliče přínosné,“ uvedl předseda Opavského zastupitelstva dětí a mládeže Jan Marušák. Kapacita je omezená, v případě zajmu je nutné se přihlásit prostřednictvím e-mailu m.freiberg@seznam.cz.

Jaroslava Pokorná Jermanová, ANO 2011Jaroslava Pokorná Jermanová také dorazí debatovat do Opavy.Zdroj: ANO 2011

Kdo přijede? Účast přislíbili Marcel Kolaja za Piráty, Jan Tichánek za TOP 09, Adam Trunečka za Starosty a nezávislé, Robert Šlachta z Přísahy, Lubomír Zaorálek za SOCDEM, Ondřej Dostál za Stačilo!, Ondřej Krutílek bude reprezentovat Občanskou demokratickou stranu, Jaroslava Pokorná Jermanová Hnutí Ano 2011, Ivana Ferčíková Konečná pak Zelené a do Opavy zavítá také Zuzana Majerová za Trikolóru a Svobodu a přímou demokracii.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Výběr Deníku: TOP 3 hudební festivaly na Opavsku, kde byste neměli chybět

Zdroj: Veronika Bernardová