„Dle předběžně zjištěných informací se měl motocykl značky Suzuki jedoucí ve směru od ulice Bílovecké k silnici I/57 při předjíždění střetnout s vozidlem Hyundai I30 jedoucím stejným směrem, a to v momentě, kdy toto vozidlo mělo odbočovat vlevo mimo pozemní komunikaci. Při tom došlo k pádu a zranění motocyklisty, kterého si do své péče převzali záchranáři," sdělila k nehodě policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

V souvislosti se zjišťováním nehodového děje se policisté z dopravního inspektorátu v Opavě obrací na případné svědky této nehody, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k objasnění průběhu dopravní nehody, popřípadě záznamy z palubních kamer.

„Jak bylo dále zjištěno, za vozem Hyundai I30 jelo v té době osobní motorové vozidlo červené barvy, na jehož řidiče se také policisté obrací, aby se jim přihlásil. Kolegy můžete kontaktovat přímo na služebně v Opavě na ulici Husova, nebo na telefonním čísle 974 737 581 a 974 737 259, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158," doplnila Kubzová.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Na kávě v Opavě, 7.díl: Znovuotevřená Národní kavárna evokuje noblesní časy

7. díl seriálu Deníku Na kávě v Opavě, 17. června 2024. | Video: Deník/Kateřina Součková